• Pravidelně aktualizujeme ceny kočárků!

Vyhledávali jste: Oyster


Počet výsledků: 213

Oyster 2 kočárek mirror rám MIRROR

Oyster 2 rám kočárku Mirror 2017 Rám kočárku Oyster 2 je dodáván ve verzi mirror (stříbrný s vysokým leskem) nebo black (sametově černý) s černou sedací částí (s integrovanou moskytiérou), koženkovou rukojetí, madlem, prostorným...

Cena od 12 260 Kč

Oyster 2/MAX colour pack k sedací části DEEP TOPAZ

Oyster 2/ Max textilní set Deep Topaz Oyster2/ Max Colour Pack k sedací části (balení zahrnuje stříšku, podložku, redukční podložka pro miminko, nánožník & tašku na textilní části)

Cena od 2 850 Kč

Oyster 2/MAX colour pack k sedací části OLIVE GREEN

Oyster 2/ Max textilní set Olive Green Oyster2/ Max Colour Pack k sedací části (balení zahrnuje stříšku, podložku, redukční podložka pro miminko, nánožník & tašku na textilní části)

Cena od 2 850 Kč

Oyster 2/MAX colour pack k sedací části OXFORD BLUE

Oyster 2/ Max textilní set Oxford Blue Oyster2/ Max Colour Pack k sedací části (balení zahrnuje stříšku, podložku, redukční podložka pro miminko, nánožník & tašku na textilní části)

Cena od 2 850 Kč

Oyster 2/MAX colour pack k sedací části TANGO RED

Oyster 2/ Max textilní set Tango Red Oyster2/ Max Colour Pack k sedací části (balení zahrnuje stříšku, podložku, redukční podložka pro miminko, nánožník & tašku na textilní části)

Cena od 2 850 Kč

Oyster 2/MAX colour pack k sedací části TUNGSTEN GREY

Oyster 2/ Max textilní set Tungsten Grey Oyster2/ Max Colour Pack k sedací části (balení zahrnuje stříšku, podložku, redukční podložka pro miminko, nánožník & tašku na textilní části)

Cena od 2 850 Kč

Oyster 2/MAX colour pack k sedací části Wow Pink

Oyster 2/ Max textilní set Wow Pink Oyster2/ Max Colour Pack k sedací části (balení zahrnuje stříšku, podložku, redukční podložka pro miminko, nánožník & tašku na textilní části)

Cena od 2 850 Kč

Oyster 2 rám kočárku Black 2019

Sportovní kočárek OYSTER 2 Rám kočárku Oyster 2 je dodáván ve verzi mirror (stříbrný s vysokým leskem) nebo black (sametově černý) s černou sedací částí (s integrovanou moskytiérou), koženkovou rukojetí, madlem, prostorným nákupním...

Cena od 12 260 Kč

Oyster 3 fusak - ALPINE GREEN 2020

 Fusak - Alpine green 2019 Zimní fusak do kočárků Oyster, po oddělení vrchní části lze používat i jako vložka do kočárku. Otvory na pásy. Kompaktibilní se všemi výrobky z kolekce Oyster .

Cena od 1 869 Kč

Oyster 3 fusak CHERRY 2022

Fusak je doplňkem, který budete určitě potřebovat. Fusak Oyster3 je navržený tak, aby dítěti poskytoval teplo a chránil ho před nepříznivým počasím. Je ušitý z teplé textilie charakteristické pro značku Oyster a přední část...

Cena od 1 499 Kč